Kdysi dávno existovala rada všech bytostí. Ty vyjadřovaly různé představy Stvořitele v nejrůznějších podobách. U poradního stolu zasedal hmyz, ptáci, plazi, savci, vačnatci i lidé. Každý z druhů ztělesňoval nějaký způsob života a podělil se o své zkušenosti s ostatními. Potom si je sdělovali, aby se tak lépe chápali navzájem a rozuměli i Stvořiteli. Včela si zvolila svůj způsob života, aby se naučila žít v souladu s kvetoucími rostlinami. Slon se rozhodl být uchem Země a vnímat chvění země i vzduchu. Leopard měl zkusit žít v půvabu a rychlosti. Lidé si prohlédli dary, které obdrželi, a rozhodli se využít intelekt a dar řeči. Zpočátku byli mezi sebou všichni propojeni. S radostí si sdělovali zkušenosti ze života v určité formě. Potom se jednoho dne lidé rozhodli nedocházet k poradnímu ohni. Stali jsme se sebestřednými a zapomněli na slib sdílet své zkušenosti s ostatními. Propast mezi lidmi a ostatními druhy se stále prohlubovala. Většina zvířat si šla dál svou cestou, ale tři z nich vzdalování lidí a zvířat trápilo. Rozhodli se opustit své druhy a připojit se k člověku. Doufali, že se jim podaří přivést lidi zpátky k jednotě a lásce. Byli to pes, kočka a kůň. Dodnes nám stačí se na chvíli zastavit a tihle tři nám ochotné připomenou, kým skutečně jsme..........

Mně to neustále připomínají dvě bíglí slečny a tahle stránka je věnována jedné z nich. Jmenuje se Downy's Dahlia Rapa-Nui, ale říkáme jí Whoopy. Whoopinka žije se svou lidskou smečkou a svou nejlepší kámoškou Connie v srdci Českého ráje a spolu s Connie jsou tím nejlepším, co mě v životě potkalo.

Poznámka: Stránky se špatně zobrazují v programu Mozilla Firefox, proto, pokud můžete, otevírejte je prosím v programu Internet Explorer.
                 : Stránky jsou optimalitovány pro rozlišení 1280x1024.
                 : Doporučená velikost textu - Největší